www.kasus.pl

Drukarki fiskalne

Specjalizujemy się w sprzedaży, instalacji i serwisie drukarek fiskalnych.
Drukarka Fiskalna Posnet Temo HS EJ
  Posnet
Cena netto: 2 299,00 zł
Cena brutto: 2 827,77 zł

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku!
Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.
Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.
Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

Drukarka Fiskalna Novitus Deon E
  Novitus
Cena netto: 2 290,00 zł
Cena brutto: 2 816,70 zł

Drukarka fiskalna DEON E: Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.
Drukarka Fiskalna Posnet Thermal FV EJ LED/LCD
  Posnet
Cena netto: 2 599,00 zł
Cena brutto: 3 196,77 zł

POSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.
Drukarka Fiskalna Novitus Bono E
  Novitus
Cena netto: 2 490,00 zł
Cena brutto: 3 062,70 zł

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska.
Drukarka Fiskalna Elzab Mera !!! PROMOCJA !!!
  Elzab
Cena netto: 2 390,00 zł
Cena brutto: 2 939,70 zł

Elegancja w każdej MERZE

Możliwość estetycznej aranżacji miejsca sprzedaży – niewielkie pole podstawy i złącza wyprowadzone od spodu obudowy, wyświetlacz graficzny z możliwością prezentowania logo firmy, reklam, haseł promocyjnych i imienin, złącza RS 232 i USB, szeroki zakres wydruków niefiskalnych to cechy drukarki ELZAB Mera dedykowanej dla klientów, którzy cenią funkcjonalność i nowoczesny design.
Drukarka Fiskalna Elzab Mera E
  Elzab
Cena netto: 2 790,00 zł
Cena brutto: 3 431,70 zł

ELZAB Mera E to pierwsza drukarka ELZABu z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowana dla miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów, obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych.

Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów (350 tysięcy) drukarka ELZAB Mera może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie).

Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z funkcją prostego zakładania papieru easy load. Realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznych nośnikach danych. Posiada dwa protokoły komunikacyjne. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu.
Stron: | | 1 | 2 |