www.kasus.pl

Kasy fiskalne

Specjalizujemy się w sprzedaży, instalacji i serwisie kas fiskalnych. Proponujemy stacjonarne kasy fiskalne, jak również prostsze i tańsze kasy nadające się do zastosowania w małych punktach sprzedaży detalicznej lub mobilnych punktach handlowych.
Elzab Mini 511PLU
  Elzab
Cena netto: 999 zł
Kasa Fiskalna Posnet Mobile
  Posnet
Cena netto: 999,00 zł
Cena brutto: 1 228,77 zł

Kasa fiskalna POSNET mobile urządzenie przenośne dedykowane do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Wzmocniona konstrukcja obudowy, odpowiedni system zasilania i wygodny sposób obsługi sprawiają, że POSNET mobile jest nowoczesnym mobilnym punktem sprzedaży
Kasa fiskalna Elzab Mini E ( jasna/grafit )
  Elzab
Cena netto: 1 290,00 zł
Cena brutto: 1 586,70 zł

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.
Kasa fiskalna Novitus Nano E
  Novitus
Cena netto: 1290 PLN
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E
  Novitus
Cena netto: 1 250,00 zł
Cena brutto: 1 537,50 zł

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Funkcjonalność elektronicznej kopii znacznie zmniejsza zużycie papieru, usprawnia obsługę (wymiana papieru) oraz pozwala na bezpieczne przechowywanie danych.
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ
  Posnet
Cena netto: 1 299,00 zł
Cena brutto: 1 597,77 zł

Posnet Bingo HS EJ to nowa wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, nowa wersja została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący (papier o szerokości 57 mm), a także możliwość wprowadzenia do 24 znaków w nazwie towaru.
Stron: | | 1 | 2 | 3 | 4 |